Kilka słów o druku i poligrafii

teśmy w domu. Druk i reklama.Obklejone autoCoraz częściej można zobaczyć auta oklejona firmowymi znakami, z numerami telefonów, ofertą itd. Jest to bardzo dobry sposób na reklamę jeżdżącą po ulicach miasta, może to stanowić źródło

Kilka słów o druku i poligrafii naklejki reklamowe Warszawa
Nie duży rozmiar reklamy, czyli to ciekawa metoda na delikatną promocję naszego produktu czy też usługi. Dodatkowo ulotki, wizytówki oraz wszelkie formy re marketingu i jesteśmy w domu. Druk i reklama.

Obklejone auto

Coraz częściej można zobaczyć auta oklejona firmowymi znakami, z numerami telefonów, ofertą itd. Jest to bardzo dobry sposób na reklamę jeżdżącą po ulicach miasta, może to stanowić źródło nowych klientów dla firmy, ale też wzbudza pewne poczucie profesjonalizmu oraz troski o klienta. Takie i wszelkie inne zlecenia druku naklejek można kierować do zakładów poligraficznych specjalizujących siew tego typu realizacjach.

Najlepiej właśnie wybrać taką, która ma w swojej ofercie głównie naklejki i tego typu elementy drukowane. Zazwyczaj używają lepszych materiałów i stosują inne metody utrwalania swojego druku. Dobrze wydrukowana naklejka na auto powinna być jak najbardziej odporna na ciepło, promienie UV oraz oczywiście deszcz i śnieg.


Wikipedia i cytat o poligrafii

Poligrafia ? dziedzina techniki zajmująca się procesami wytwarzania druków. Na przestrzeni wieków zachodziły w niej zmiany, aż osiągnęła ona dzisiejszy etap przemysłowy, którego rozwój zachodzi w jeszcze szybszym tempie. Przemysł poligraficzny jest szczególną dziedziną produkcyjną ? obejmuje on opracowywanie wzorców (form drukowych) oryginałów tekstowych i rysunkowych, i drukowanie za ich pomocą kopii, w większości na potrzeby masowego odbiorcy. Jak każdą dziedzinę produkcyjną, tak i poligrafię można określić poprzez wykorzystywane technologie, charakterystykę wyrobów i powiązania z innymi dziedzinami gospodarki.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Poligrafia


Wikipedia o kolorach innych niż CMYK

Teoretycznie można uzyskać kolor czarny przez złożenie kolorów C+M+Y, ale w praktyce tak uzyskany kolor czarny jest kolorem ciemno-brudno-brązowym. Poza tym ekonomicznie nieuzasadnione byłoby drukowanie czarnego tekstu za pomocą składania barw CMY. Widoczne jest to na separacji CMY i CMYK: aby w pierwszym przypadku osiągnąć efekt finalny należy znacznie więcej zużyć farby drukarskiej niż w przypadku separacji CMYK. Przy zwiększonym zużyciu farb pojawia się też problem techniczny w procesie druku. Jednym z nich może być utrudnione schnięcie, a co za tym może iść ? odbijanie w stosie, ścieranie się farby, opóźnienia w dalszej odróbce druku np. cięcie na gilotynach.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/CMYK



© 2019 http://torty-dla-dzieci.waw.pl/